Slider

Esiet sveicināts mūsu mājas lapā!

Klientiem mēs piedāvājam datorprogrammas dažādām biznesa jomām: vairumtirdzniecībai, mazumtirdzniecībai un interneta tirdzniecībai, ražošanai, grāmatvedības uzskaitei un finanšu pārskatu nodošanai, dokumentu apritei, personāla uzskaitei un algu aprēķināšanai.
Ja nav piemērots gatavais risinājums, veicam nepieciešamo pilnveidi vai izveidojam klientam nepieciešamo risinājumu atsevišķa projekta ietvaros.
Tāpat veicam programmu uzstādīšanu, piegādājam nepieciešamo datortehniku, apmācām klientu darbiniekus, veicam turpmāko programmatūras uzturēšanu un atbalstu.

PIEDĀVĀJAM

Plašs biznesa programmatūras spektrs, apmācības, konsultācijas, integrācijas, projektu īstenošana

Programmu nodrošināšana biznesam un ofisam caur internetu ("mākonī")

Datortehnikas, tīklu, serveru, iekārtu apkalpošana

Antivīrusu programmatūra, datortīklu un lietotāju tiesību iestatīšana

Daži fakti par mums

Kopā mēs paradīsim Jūsu biznesu vēl efektīvāku!

30

gadus tirgū

1000

aktīvo klientu

100

konsultācijas dienā

910

pasūtījumu gadā

KĀPĒC KLIENTI IZVĒLAS MŪS

Pieredze

Vidējais mūsu speciālistu darba ilgums uzņēmumā ir 10-15 gadi. Mēs labi spējam paveikt to, ko darām.

Kvalifikācija

Lielākā daļa mūsu piedāvāto produktu 70% apmērā ir mūsu pašu izstrādāti. Mēs labi pārzinām preci, ko piedāvājam saviem klientiem.

Stabilitāte

Pateicoties pieprasījumam pēc mūsu pakalpojumiem un klientu uzticībai, mēs strādājam nepārtraukti kopš 1992. gada.

Uzticamība

Mēs vienmēr pabeidzam iesākto. Apstākļi var mainīt sākotnējos plānus. Bet mērķis ir jāsasniedz un tiks sasniegts.

Atbildība

Pie mums nav pieņemts pārlikt atbildību uz citiem, kad rodas grūtības vai problēmas. Mēs nodarbojamies ar to risināšanu nevis ar vaininieku meklēšanu.

Kolektīvais darbs

Mēs neesam ģēniji-vientuļnieki – mēs esam komanda, kurā katrs var paļauties uz saviem kolēģiem. Tāpēc mūsu klients nekļūst atkarīgs no speciālista, pie kura viņš ir "piesaistīts".

Mūsu produkcija

1C programmas + mūsu izstrādes un zināšanas = produkts, kas sedz 90% no klienta vajadzībām. Un pārējo mēs papildināsim atbilstoši Jūsu prasībām.

Atbalsts

Pastāvīgais atbalsta dienests neatstāj klientu vienu ar viņa jautājumiem vai problēmām. Mēs vienmēr esam priecīgi palīdzēt.

Attīstība

Pat ja šodien Jums nav daudz vajadzību, rīt Jūs varēsiet saņemt vairāk pateicoties papildu funkcijām un jauninājumu iespējām.

Klientu atsauksmes

Programmas "1C:Tirdzniecības vadība 8 Latvijai" ieviešanas rezultātā bija ņemta vērā mūsu uzņēmuma specifika – sadzīves un elektropreču mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība, pircēju pasūtījumu un veikalu pieteikumu secīga apstrāde, pieskaitāmo izmaksu uzskaite, muitas noliktavas darba specifika. Uzņēmuma RD Electronics vadība ir pateicīga firmas "EĻMI" kolektīvam par veikto darbu. Mēs esam pilnībā apmierināti ar mūsu sadarbību un ceram, ka tā būs tik pat produktīva turpmāk.
Mēs apzināti izlēmām izmantot firmas "EĻMI" pakalpojumu, tā kā tā jau sen un veiksmīgi strādā "1C" automatizācijas tirgū, kā arī tai ir profesionāla telefona konsultāciju līnija. Esam pateicīgi par profesionālo darbu, kuru veikuši speciālisti, kuri veica programmas uzstādīšanu un darbinieku apmācīšanu.
Esam apmierināti ar SIA "EĻMI" speciālistu paveiktā darba kvalitāti programmas ieviešanas laikā. SIA "EĻMI" darbinieki palīdzēja mums informācijas sistēmas iestatīšanā un pareizas operatīvās uzskaites organizēšanā, izmantojot programmu "1C: Tirdzniecības vadība 8 Latvijai", kā arī veica mūsu darbinieku apmācīšanu korektam darbam programmā.
Firma "EĻMI" veica mums automatizētās operatīvās uzskaites sistēmas ieviešanu uz "1C: Tirdzniecības vadība 8 Latvijai" programmas bāzes. Mēs esam apmierināti ar sniegto pakalpojumu līmeni, jo īpaši ar vadošās Konsultāciju līnijas speciālistes – Ludmilas Kalniņas darbu, un ceram uz turpmāku sekmīgu sadarbību.
Ieviešot uzņēmumā IT-tehnoloģijas uzskaites efektivitātes un pārskatāmības paaugstināšanai, mēs izvēlējāmies programmu uz 1C platformas no vietējā datorprogrammu izstrādātāja – SIA EĻMI. Kravu pārvadājumu uzskaiti veicam programmā "1C:Grāmatvedība 8". Automašīnu remonta darbu uzskaitei izmantojam programmas "1C:Kompānijas vadība 8 Baltijai" funkcionalitāti. Esam apmierināti ar mūsu ilgtermiņa sadarbību ar kompāniju SIA EĻMI. Tur strādā cilvēki, kuri ir savas jomas speciālisti ar vērīgu attieksmi pret klientu problēmām un vēlmēm.
BALTCHEMTRADE
BALTCHEMTRADE
Ķīmisko izejvielu vairumtirdzniecība un ekspedīcijas pakalpojumi preču pārvadāšanai pa dzelzceļu
Savā darbā mēs veiksmīgi izmantojam 1C programmas. Galveno biznesa procesu automatizācija ir ļāvusi mums uzlabot uzskaites efektivitāti pateicoties tam, ka ir pieaudzis tipisku darbību veikšanas ātrums. Lai veiktu sniegto transporta un ekspedīcijas pakalpojumu datu kontroli un analīzi, mēs izmantojam gan iebūvētās, gan papildu atskaites, ko izstrādājuši EĻMI speciālisti, ņemot vērā mūsu uzņēmuma specifiku.

Pierakstieties uz mūsu jaunumu izsūtīšanu

Ja pierakstīsieties uz mūsu elektronisko jaunumu izsūtīšanu, tad saņemsiet e-pastus par mūsu akcijas piedāvājumiem un par 1C programmu jauninājumu izlaidumiem. Esiet informēti par jaunākajām ziņām!
Mēs apņemamies neizpaust jūsu datus. Citi jaunumu izsūtīšanas abonenti neredzēs jūsu vārdu vai e-pasta adresi. Jūsu sniegtie dati tiek izmantoti tikai jaunumu izsūtīšanai. No jaunumu saņemšanas varat atrakstīties jebkurā laikā.