IT projektu izpilde

 
Ja nevarat uzreiz izvēlēties programmu, kas ideāli atbilstu jūsu biznesa prasībām, ir risinājums – izstrādāt nepieciešamo programmatūru.
Tas notiek šādi:
 
Pirmais veids – projekta izpilde.
Šī metode ir līdzīga uzvalku šūšanai pēc pasūtījuma, atšķirībā no gatava uzvalka sērijas modeļa nopirkšanas veikalā (lai arī nedaudz dārgāk, toties piekļaujas figūrai).
 
Sākumā, mēs izveidojam nākotnes produkta "portretu" – aprakstām visas prasības, funkcijas, kuras tam vajadzētu veikt, rezultātus, kurus būtu jāsasniedz.
Tad mūsu speciālisti sastāda veicamo darbu plānu un novērtē darba sarežģītību un izmaksas.
 
Darba nodošanas-pieņemšanas laikā notiek "pielaikošana" – tiek identificētas un novērstas neatbilstības, lai "uzvalku" (programmu) būtu pēc iespējas ērtāk "valkāt" (lietot).
 
Kad darbi ir pabeigti, Pasūtītājs saņem viņam vispiemērotāko produktu.
 
Turklāt, turpinot analoģiju ar drēbēm, tas var būt ne tikai uzvalks, bet arī viss drēbju skapis, ar aksesuāriem un pat ar īpaši izvēlētu automašīnu, t.i. viss, kas Pasūtītājam nepieciešams, lai atrisinātu izvirzītos uzdevumus.
 
Ja darbu ir daudz un tie ir ilgi, tad tos var sadalīt daļās (posmos), kamdēļ Pasūtītājs saņem daļēju rezultātu un var to izmantot pēc iespējas agrāk, negaidot visu darbu pabeigšanu.
 
Otrais veids – standarta produkta pielāgošana.
Vairumā gadījumu gatavā standarta programma spēj izpildīt Pasūtītāja biznesa pamatprasības.
Bet var būt nepieciešami papildinājumi: jaunu funkciju, pārskatu pievienošana. Dažreiz ir nepieciešams padarīt darbu ar programmu ātrāku un ērtāku konkrētos apstākļos, kuros Pasūtītājs izmanto programmu. Citiem vārdiem sakot, "pielāgot uzvalku figūrai".
 
Šādi darbi tiek veikti programmu izmaiņu vai papildināšanas pieteikumu ietvaros. Šī tehnoloģija ir līdzīga projekta izpildes tehnoloģijai. Bet veiktais darbs parasti ir mazāks pēc apjoma un prasa mazāk iepriekšēju analīzes darbu.
 
Mūsu firmai ir visi resursi un pieredze gan pirmā, gan otrā veida darbu veikšanai. To apstiprina mūsu pabeigtie projekti un vairākkārtējs statusa "C: Attīstības centrs" apstiprinājums.
 
 
Ja domājat, ka jums nepieciešams šāda veida darbs, pierakstieties uz bezmaksas konsultāciju. Mēs atbildēsim uz jūsu jautājumiem un kopīgi izvēlēsimies tālākos izvirzīto uzdevumu risināšanas ceļus. Mēs varam arī atbraukt pie jums, lai uz vietas iepazītos ar situāciju. Jebkurā gadījumā, lūdzu, sazinieties ar mums, lai ieplānotu turpmākas darbības vai saņemtu atbildes uz saviem jautājumiem.
Lasīts 3180 reizes
Vairāk šajā kategorijā: Mājas lapu izstrāde »