Interneta pārdošanu vadības automatizācija

Interneta pārdošanu vadības automatizācija

 
Lai automatizētu uzskaiti un tirdzniecības vadību, ieskaitot interneta pārdošanu, kompānijā YE International tika nolemts izmantot programmproduktus "1С:Tirdzniecības vadība 8 Latvijai" un "1С-Bitrix. Vietnes vadība".

 
Latvijas tirgū YE International SIA strādā kopš 1998. gada. Kompānija pieder koncernam YE International (Somija), kam ir savas pārstāvniecības Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Ukrainā.
Darbības sfēra – elektronisko un elektromehānisko komponenšu, mēraparātu, barības bloku, telekomunikāciju un datortīklu instrumentu un dažādu piederumu vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība.
 
Pamatu kvalitātes nodrošināšanai un augsta līmeņa klientu apkalpošanai un savstarpēji izdevīgai sadarbībai ar partneriem YE International SIA vadība redz kvalificētā personālā un tuvu attiecību veidošanā ar pasūtītājiem un piegādātājiem. Uzņēmuma uzdevumu risinājums – vadības un uzskaites automatizācijā, tai skaitā izmantojot Interneta pārdošanu perspektīvās iespējas.
 
Kā kompleksa risinājumu SIA "EĻMI" speciālisti piedāvāja un ieviesa programmas "1С:Tirdzniecības vadība 8 Latvijai" un "1С-Bitrix. Vietnes vadība", kā arī tika veica datu apmaiņas pielāgošanu starp šīm programmām. Konfigurācijas papildinājumu virkne ļāva ņemt vērā uzņēmuma biznesa īpatnības.
 
Pēc klienta pasūtījuma tika veikti arī sekojošie darbi:
  • mājas lapas dizaina izstrāde;
  • mājas lapas satura vadības sistēmas iestatīšana;
  • mājas lapas sākuma satura sagatavošana;
  • internetveikala izveidošana uz mājas lapas bāzes.
Ar mērķi integrēt vietni ar "1С:Tirdzniecības vadība 8 Latvijai" tika realizēti:
  • iespēja eksportēt preču katalogu no programmas "1С:Tirdzniecības vadība 8 Latvijai 8" uz mājas lapu dažādās valodās (iekļaujot preču īpašības, raksturojumu aprakstus un nomenklatūras grupas);
  • iespēja ielādēt pircēju pasūtījumus no vietnes uz tirdzniecības programmu;
  • iespēja veikt pasūtījumu statusu apmaiņu starp vietni un tirdzniecības programmu.
SIA "EĻMI" speciālisti veica uzņēmuma personāla apmācību.
 
Šobrīd ar uzņēmumu ir noslēgts uzturēšanas līgums.

Klients

YE International, SIA
YE International, SIA

Datums

18 maijs 2020

Tagi

Tirdzniecība