Piena produktu ražošanas un tidzniecības uzskaites automatizācija

Piena produktu ražošanas un tidzniecības uzskaites automatizācija

 
Programmas "1С:Tirdzniecības vadība 8 Latvijai" ieviešana apmierināja vajadzību automatizēt operatīvo uzskaiti uzņēmumā, kas nodarbojas ar piena produktu ražošanu un tirdzniecību.

 
Kompānija Gosupi ir dibināta 1992. gadā kā lauksaimniecības uzņēmums, kas nodarbojas ar graudaugu produktu ražošanu. Kopš 1994. gada pēc ražošanas līnijas iepirkšanas pārorientējās uz piena produktu ražošanu un tirdzniecību. Līdz 1999. gadam kompānijas Gosupi tirdzniecības marka "Jogijs" ieņēma vienu no vadošajām pozīcijām Latvijas jogurtu tirgū. Produkcija tiek eksportēta arī uz Lietuvu un Igauniju. Uzņēmuma valde pastāvīgi domā par jaunu produktu izstrādāšanu un ražošanu.
 
Vajadzība automatizēt operatīvo uzskaiti pamudināja uzņēmuma vadību pāriet uz mūsdienīgu uzņēmuma vadības sistēmu. Tika izvēlēta programma "1С:Tirdzniecības vadība 8 Latvijai", kas ir izstrādāta saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu.
 
Standarta konfigurācijas iespējas pilnībā atbilst klienta vajadzībām, piemēram:
  • darbs ar klientiem, balstīts uz līgumiem;
  • preču uzskaite pēc ražošanas partijām ar derīguma termiņa sekošanu;
  • preču uzskaites veikšana dažādās mērvienībās;
  • elastīga atlaižu sistēma, kas ļauj veidot individuālu pieeju katram klientam;
  • plašs programmas veidoto pārskatu diapazons ar dažādām detalizācijas pakāpēm.
SIA EĻMI speciālisti veica uzņēmuma darbinieku apmācību, izskaidroja pamatmetodiku darbā ar programmu. Ieviešanas gaitā sniegta palīdzība preces uzskaites iestatīšanā pēc sērijām (ar preces derīguma termiņu).

Klients

Gosupi, SIA
Gosupi, SIA

Datums

15 Februāris 2012

Tagi

Ražošana, Tirdzniecība