Visa grāmatvedība vienuviet! Visspopulārakā programma Latvijā, kura ir universāls rīks grāmatvedības un nodokļu uzskaites automatizēšanai jebkura lieluma uzņēmumos atbilstoši Latvijas likumdošanai un uzņēmējdarbības vajadzībām.
 
Lai detalizēti iepazītos ar programmu, iesakām pierakstīties prezentācijā, kurā mūsu speciālisti atbildēs uz jūsu jautājumiem un demonstrēs programmas funkcionālās iespējas.
 
 
 
Neatkarīgi no darbības jomas, kurā uzņēmums strādā, vai tā ir vairumtirdzniecība vai mazumtirdzniecība, ražošana vai pakalpojumu sniegšana, būvniecība utt., – programma kļūs par uzticamu grāmatveža palīgu darbā, automatizējot grāmatvedības un nodokļu uzskaiti, datu vākšanu un reglamentēto pārskatu sagatavošanu, kā arī operatīvas kontroles, analīzes un plānošanas uzdevumus.
 
Grāmatvedības uzskaite programmā balstās uz primārajiem dokumentiem, un uzskaites pamatā ir kontu plāns, kuru var papildināt vai mainīt.
 
Nepieciešamības gadījumā, programmu var viegli pielāgot konkrētām prasībām, ņemot vērā uzņēmuma biznesa specifiku.
 
Programmas "1C:Grāmatvedība 8" pielietošanas galvenās priekšrocības

VISA UZSKAITE VIENĀ PROGRAMMĀ
 
  • Vienā informācijas bāzē var veikt vairāku organizāciju un individuālo uzņēmēju darbības uzskaiti.
  • Kontrahentu, darbinieku, krājumu, noliktavu (glabāšanas vietu) katalogus var koplietot, turklāt pārskatu veidošana tiek veidota atsevišķi.
  • Tiek atbalstīta Latvijas Republikas nodokļu sistēma.
  • Datu bāzē glabājas pilna informācija par kontrahentiem un organizācijas darbiniekiem, piekļuvi pie kuriem var ierobežot, piešķirot to atsevišķiem lietotājiem.
 

1C:Grāmatvedība 8

€ 425,00
Lasīts 4583 reizes